Всі публікації

25.06.2016 Всеукраїнська конференція - Бізнес-міграція до Польщі

Запрошуємо вас взяти участь у всеукраїнській конференції від юридичної фірми ubg, krkconsult і finanse & rachunkowość sp. z oo, отримати відповіді від відповідних фахівців, та почути 5 реальних історій від наших клієнтів

Порядок легалізації профспілок та їх об’єднань

ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ, НЕОБХІДНИХ ДЛЯ ЛЕГАЛІЗАЦІЇ ПРОФЕСІЙНОЇ СПІЛКИ, ОБ'ЄДНАННЯ ПРОФСПІЛОК ТА ВЗЯТТЯ ДО ВІДОМА ІНФОРМАЦІЇ ЩОДО ОРГАНІЗАЦІЙ ПРОФСПІЛОК

Що робити, коли кошти без відома власника зникли з банківської картки?

Відтепер компенсація за викрадені шахраями кошти з карткового рахунку повинна виплачуватися банком, якщо він не доведе, що власник своїми діями чи бездіяльністю сприяв втраті, незаконному використанню ПІН-коду або іншої інформації, яка дає змогу ініціювати платіжні операції.

Особливості притягнення до адміністративної відповідальності за порушення митних правил, пердбачених ч. 2 ст. 469 Митного кодекс України

На практиці трапляються непоодинокі випадки, коли громадяни України користуючись транспортними засобами, що належать іноземцю піддаються адміністративній відповідальності відповідно до положень ч. 2 ст. 469 Митного кодексу України.

Спростування недостовірної інформації розміщеної в Інтернеті

В умовах сьогодення всесвітня мережа Інтернет є найбільш масовою системою розміщення різного роду інформації, яка поширюється миттєво без будь-якої перевірки щодо її достовірності та часто розміщується без зазначення її автора.

Процесуальні дії у режимі відеоконференції під час судового провадження

Судове провадження може здійснюватися у режимі відеоконференції під час трансляції з іншого приміщення, у тому числі яке знаходиться поза межами приміщення суду (дистанційне судове провадження), у разі:
  • неможливості безпосередньої участі учасника кримінального провадження в судовому провадженні за станом здоров’я або з інших поважних причин;

Спрощена процедура реєстрації похідних речових прав на земельні ділянки сільськогосподарського призначення

25 березня 2015 року вступив в силу Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо уточнення повноважень нотаріусів та особливостей реєстрації похідних речових прав на земельні ділянки сільськогосподарського призначення»

Починаючи з 1 січня 2013 року в Україні започатковано новий порядок реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень.

Порядок реєстрації права власності на земельну ділянку

Порядок реєстрації права власності на земельну ділянку передбачає внесення відомостей про неї до двох реєстрів. Одним із таких реєстрів є Державний земельний кадастр, іншим є Державний реєстр речових прав на нерухоме майно.

Юридична фірма «UBG» ініціює банкрутство ПрАТ «Страхова компанія «Інкомстрах»

У зв’язку з численними зверненнями до нас фізичних і юридичних осіб ЮФ «UBG» розпочинає збір кредиторських вимог для подання об’єднаної заяви про порушення справи про банкрутство ПрАТ «Страхова компанія «Інкомстрах».
 

Сторінки