Топ публікації

Що робити, коли кошти без відома власника зникли з банківської картки?

Відтепер компенсація за викрадені шахраями кошти з карткового рахунку повинна виплачуватися банком, якщо він не доведе, що власник своїми діями чи бездіяльністю сприяв втраті, незаконному використанню ПІН-коду або іншої інформації, яка дає змогу ініціювати платіжні операції.

Актуальні питання подання інформації про кінцевих вигодоодержувачів (бенефіціарів) юридичних осіб

25 листопада 2014 року набрав чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо визначення кінцевих вигодоодержувачів юридичних осіб та публічних діячів», перехідними положеннями якого було передбачено, що всі юридичні особи, зареєстровані до набрання чинності цим Законом, подають державному реєстратору відомості про свого кінцевого вигодооде

Спростування недостовірної інформації розміщеної в Інтернеті

В умовах сьогодення всесвітня мережа Інтернет є найбільш масовою системою розміщення різного роду інформації, яка поширюється миттєво без будь-якої перевірки щодо її достовірності та часто розміщується без зазначення її автора.

Спрощена процедура реєстрації похідних речових прав на земельні ділянки сільськогосподарського призначення

25 березня 2015 року вступив в силу Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо уточнення повноважень нотаріусів та особливостей реєстрації похідних речових прав на земельні ділянки сільськогосподарського призначення»

Починаючи з 1 січня 2013 року в Україні започатковано новий порядок реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень.

Юридична фірма «UBG» ініціює банкрутство ПрАТ «Страхова компанія «Інкомстрах»

У зв’язку з численними зверненнями до нас фізичних і юридичних осіб ЮФ «UBG» розпочинає збір кредиторських вимог для подання об’єднаної заяви про порушення справи про банкрутство ПрАТ «Страхова компанія «Інкомстрах».
 

Партнер Юридичної фірми «UBG» Євген Керечанин

Запроваджений Кабміном новий порядок обчислення пенсій призведе до порушення прав пенсіонерів

Кабінетом Міністрів України змінено порядок обчислення пенсій для окремих категорій громадян.

Захист власності позичальників, які позбавлені можливості виплачувати кредити

07 червня 2014 року набрав чинності Закон України «Про мораторій на стягнення майна громадян України, наданого як забезпечення кредитів в іноземній валюті» № 1304-VІІ,  яким забороняється стягувати майно позичальників (боржників), які мають кредитні зобов'язання за договорами споживчого кредиту в іноземній валюті і не мають можливості виплатити кредит.

Розумність строків у кримінальному процесі

В умовах сьогодення українська правова система перебуває у стані докорінної перебудови, що обумовлюється побудовою демократичної, правової і соціальної держави. Це можливо лише за умови, що сама людина, її конституційні права та свободи стануть головним принципом функціонування суспільства, в якому верховенства набувають загальнолюдські цінності.