Стягнення аліментів

Аліменти – це грошові зобов’язання між членами однієї сім’ї, які виплачуються протягом тривалого часу. Аліменти не можна подарувати, заповідати або іншим чином передати права на них третім особам.

Юристи юридичної фірми «Ю-Бі-Джі» вузько спеціалізуються на стягненні аліментів, присудженні пені за несплачені аліменти та у вирішенні інших сімейних спорів. Ми знаємо як стягнути аліменти максимально швидко. За домовленістю цей процес відбувається без Вашої участі у судових засіданнях. Вашими питаннями будуть займатися кваліфіковані адвокати, які отримали освіту у провідних ВНЗ України.

Таким чином співпраця з нашими з юристами та адвокатами перетворить процес стягнення аліментів для Вас на звичайну процедуру без зайвих клопотів.

ДЕТАЛІЗАЦІЯ ПОСЛУГИ:

  • консультації;
  • складання позову на стягнення аліментів;
  • представлення інтересів клієнта в суді (можливий варіант без Вашої участі);
  • ведення переговорів з відповідачем від імені клієнта;
  • укладення угоди про сплату аліментів.

КОРИСНО ЗНАТИ:

Батьки мають право самостійно визначати порядок і форму надання утримання неповнолітнім дітям, у тому числі шляхом укладання угоди (шлюбний договір або договір по утриманню дітей) про сплату аліментів. Оформлення подібної угоди найчастіше виключає можливість виникнення конфліктів між батьками дитини з питань стягнення аліментів, дозволяє скоротити витрати сторін, пов’язані з судовим розглядом, економить час і нерви.

Угода про сплату аліментів являє собою добровільне, взаємовигідне рішення, засноване на цивілізованому підході батьків до питання утримання дітей.

Угода про сплату аліментів на дітей може бути укладена як під час шлюбу, так і після його розірвання. Вона складається  у письмовій формі і повинна бути в обов’язковому порядку нотаріально завірена. Відсутність нотаріального посвідчення тягне недійсність угоди.

Істотними умовами угоди є: розмір, спосіб і порядок сплати аліментів на дітей.

Розмір аліментів на дітей, які сплачуються за угодою, визначається сторонами самостійно, проте він не може бути менше таких значень: на одну дитину – чверті, на двох дітей і більше – однієї другої або іншого доходу платника аліментів. Згідно практики рішень судових інстанцій в Україні.

Стягнення аліментів через суд можливо лише за відсутності угоди про сплату аліментів. Справа в суді порушується на підставі позовної заяви про стягнення аліментів на дитину

Особа, яка має право на отримання аліментів, має право звернутися до суду з заявою про стягнення аліментів незалежно від терміну, який минув з моменту виникнення права на аліменти.

Переваги

Лояльні ціни на юридичні послуги

Фіксована вартість

Відсутність додаткових платежів

Своєчасне надання послуг

Виконання судових рішень

Задати питання