Реєстрація фірми в Німеччині за 1000 Євро

Юридична фірма UBG, самостійно проводить реєстрацію фірм в Німеччині (без посередників) і має представників в Берліні і Франкфурті-на-Майні.

Особи, які не є резидентами Німеччини (або країн ЄС) можуть засновувати наступні компанії:

 • Товариство з обмеженою відповідальністю (Gesellschaft mit beschränkter Haftung - GmbH / ГмбХ).
 • Акціонерне товариство (Aktiengesellschaft - AG / АГ).
Наші досягнення: 

45 зареєстрованих GmbH

9 зареєстрованих AG

40 компаній на обслуговуванні

7 міст на вибір

100% гарантія конфіденційності

Вартість послуг

 • Реєстрація компанії GmbH - 1 000 Євро

 • Юридична адреса - 150 Євро / міс

 • Нотаріальні послуги - 700 Євро

 • Судове мито за внесення фірми до реєстру - 150 Євро

 • Формування виписки з торгового реєстру Німеччини - 15 Євро

Законодавство: Реєстрацію GmbH регламентує спеціальний закон (Gesetz betreffend die Gesellschaften mit beschränkter Haftung від 20.04.1892 - GmbH - Gesetz). Основний установчий документ GmbH - установчий договір (Статут).

Kaпітал: Мінімальний статутний капітал GmbH становить 25 000 Євро. Для реєстрації ГмбХ досить внести половину статутного капіталу. Другу половину вносять протягом першого року роботи фірми.

Засновники: Ними можуть бути німецькі або іноземні фізичні або юридичні особи. 

Директор: Мінімум 1 керуючий. Директором може бути нерезидент. 

ПРОЦЕДУРА РЕЄСТРАЦІЇ КОМПАНІЇ В НІМЕЧЧИНІ

 • Складання установчих документів, перевірка найменування компанії і видів діяльності в суді (торговому реєстрі) і ТПП;

 • Приїзд керівників і засновників в Німеччину (час перебування в Німеччині -1-2 дня), підписання документів, відкриття рахунку для фірми, оплата статутного фонду, після чого, можуть відбути назад.

 • Час занесення фірми до реєстру з моменту подання до суду документів - від 2 до 4 тижнів.

 • Реєстрація фірми і отримання нами з суду витягу про реєстрацію.

НЕОБХІДНА ІНФОРМАЦІЯ

 • прізвища, імена засновників (як в закордонному паспорті, копії закордонних паспортів);

 • для юр. осіб-засновників, копії всіх статутних документів, виписка з реєстру юр. осіб, виписка з податкового номера, протокол зборів засновників з реєстрації фірми в Німеччині, довіреність на майбутнього директора німецької фірми. Всі вищевказані документи мають бути нотаріально засвідчені, апостильовані і перекладені на німецьку мову;

 • пайова участь засновників в номінальному обчисленні;

 • адреса проживання (латинськими літерами), громадянство;

 • те ж саме (як у вищевказаному абзаці) для керівника / директора фірми (якщо це різні люди). Директором може бути також іноземець;

 • юридична адреса;

 • три бажаних найменування фірми;

 • повний / розширений перелік предмета діяльності Фірми (чим фірма планує займатися);

НАЗВА І ВИДИ ДІЯЛЬНОСТІ ФІРМИ В НІМЕЧЧИНІ

Назва компанії повинна бути індивідуальною, не порушувати інтелектуальні права і не вводити в оману стосовно запланованої діяльності третіх осіб.

У назві фірми повинна міститися абревіатура GmbH.

Щоб уникнути створення фірм-двійників назву потрібно перевірити в торгово-промисловій палаті. Також попередньо можна перевірити назву в базі даних федерального патентного відомства Німеччини та у федеральному торговому регістрі.

У статуті прописують тільки ті види діяльності, якими компанія збирається займатися відразу після реєстрації ГмбХ або в доступному для огляду майбутньому. Як правило, це 1-3 конкретних напрямків роботи.

МІСЦЕ РЕЄСТРАЦІЇ І ЮРИДИЧНА АДРЕСА

Реєстрація ГмбХ в Німеччині вимагає наявність юридичної адреси. Адреса вказується в усіх установчих документах, туди буде приходити вся кореспонденція для фірми, в тому числі і від державних установ. Для цього можна або орендувати реальний офіс або замовити послугу по надання юридичної адреси (Tagesbüro).

Від вибору місця реєстрації залежить і оподаткування, зокрема, розмір сплати Gewerbesteuer - податок на підприємницьку діяльність. Він визначається шляхом множення базової ставки 3,5% на коефіцієнт, який визначається місцевою владою. Наприклад, в Мюнхені він становить 4,9. Це означає, що ставка податку складе 17,15% від прибутку, в той час коли у Франкфурті-на-Майні коефіцієнт дорівнює 4,6, отже Gewerbesteuer складе 16,1% від прибутку.

ПІДПИСАННЯ УСТАНОВЧИХ ДОКУМЕНТІВ

Для поїздки в Німеччину для підписання установчих документів може бути використаний будь-який тип візи, отриманий в будь-якій країні-члені шенгенської зони.

Підписувати документи у нотаріуса засновники можуть особисто або їх представники по Апостильовані довіреності, особиста присутність директора у нотаріуса обов'язково.

Якщо засновник або його представник не володіє німецькою мовою, підписання установчих документів у нотаріуса проводиться за обов'язкової участі дипломованого перекладача.

ВІДКРИТТЯ РАХУНКУ В БАНКУ І ВНЕСЕННЯ СТАТУТНОГО КАПІТАЛУ

У відкритті розрахункового рахунку в Німеччині не має складності тільки на перший погляд. Проблема полягає в тому, що співробітники німецьких банків часто з недовірою ставляться до компаній, засновники яких нерезиденти, що може служити причиною затримок і навіть відмови у відкритті рахунку. Часто для банку важливо і від кого прийшов новий клієнт. Сама процедура відкриття рахунку вкрай проста і триває близько півгодини, банкіру необхідно пред'явити нотаріально завірені установчі документи і закордонний паспорт.
 
Статутний капітал GmbH, може бути використаний на розвиток підприємства після внесення компанії до торговельного реєстру, до внесення компанії до реєстру з рахунку можливо оплатити суму не більше 1500 євро.
 
Як правило, розрахунковий рахунок для оплати статутного капіталу починає працювати вже в день його відкриття в банку. При перерахуванні грошей дуже важливо правильно вказати мету платежу. Оплачувати статутний капітал можна готівкою або безготівковим переказом з будь-якого банківського рахунку, в тому числі з рахунку який не належить засновнику.

ВНЕСЕННЯ В ТОРГОВИЙ РЕЄСТР НІМЕЧЧИНИ

Виписка з банківського рахунка про внесення статутного капіталу додається до установчих документів і направляється нотаріусом в реєстраційний суд для присвоєння фірмі номера в Торговому реєстрі Німеччини.

Термін отримання реєстраційного номера (внесення в Handelsregister) займає в середньому 4 тижні. Свою підприємницьку діяльність фірма може безперешкодно здійснювати з моменту внесення статутного капіталу, не чекаючи отримання номера в Handelsregister. При цьому потрібно уникати ризикованих угод, так як до внесення в торговий реєстр засновники несуть повну відповідальність за діяльність компанії.

У ділових листах підприємства до моменту реєстрації в назві фірми слід вказувати «в ст. учр. »(i. Gr.), що орієнтує Вашого ділового партнера на те, що підприємство знаходиться на стадії реєстрації.

ОТРИМАННЯ ПОДАТКОВИХ НОМЕРІВ

Після отримання реєстраційного номера в Німеччині, фірм буде потрібно отримання наступних номерів:

 • Внутрішнього і європейського податкового номера (Steuernummer, USt-Identnummer)

 • Митного номера (Zollnummer) (при необхідності)

 • Ідентифікаційного номера підприємства для страхових служб (Betriebsnummer)

Процедура присвоєння всіх номерів займає близько 4 тижнів, однак це не є перешкодою для підприємництва.

Податкові звіти подають незалежно від термінів отримання податкового номера, при цьому до отримання податкового номера в податкову декларацію можна включити ПДВ на відшкодування, але повернення ПДВ станеться вже після отримання податкового номера.

ОПОДАТКУВАННЯ

ПДВ

Податок на додану вартість в Німеччині становить 19% для товарів і послуг та 7% для основних продуктів харчування. Операції з придбання нерухомості звільнені від сплати ПДВ, також як і здача в оренду приватним особам.

Податок з юридичних осіб

Розрізняють три основних види податку: - промисловий податок (15%) - податок на солідарність (0,825%) - податок на прибуток (8,5% -17%, в залежності від регіону) Від промислового податку підприємство звільняється в тому випадку, якщо воно займається управлінням тільки власним майном і не веде інший активної діяльності. Крім цього існує ще кілька десятків видів податків, такі як податки на автомобіль, а також способи оптимізації оподаткування, такі як амортизація будівель і техніки, кредити, лізинг, списання витрат на компанію. Податки оптимізуються правильною реєстрацією компанії, вибором оптимального передмістя, амортизацією будівлі, витратами компанії, договором позики і т.д., дозволяючи знизити загальний податковий тягар в 3-5 разів. З усіх питань оподаткування Вас із задоволенням проконсультує наш податковий юрист.

 

Переваги

Лояльні ціни на юридичні послуги

Фіксована вартість

Відсутність додаткових платежів

Своєчасне надання послуг

Виконання судових рішень

Задати питання