Реєстрація фірми у Великобританії за 580 Євро

Юридична фірма UBG, самостійно проводить реєстрацію фірм у  Великобританії (без посередників).

Ми здійснюємо реєстрацію компаній в Англії, Шотландії та Уельсі. Найбільш популярні типи компаній для реєстрації: компанія з обмеженою відповідальністю (Private limited company, LTD) і партнерство з обмеженою відповідальністю (Limited liability partnership, LLP).

Наші досягнення: 

26 успішно зареєстрованих фірм

Вартість послуг

 • Реєстрація компанії LTD, LLP, SLP (всі платежі включені) - 580 Євро
 • Юридична адреса - 250 Євро на рік
 • Бухгалтерське обслуговування від 100 Євро

ПІСЛЯ РЕЄСТРАЦІЇ LTD ВИ ОТРИМАЙТЕ НАСТУПНІ ДОКУМЕНТИ

 • Certificate of Incorporation - Сертифікат реєстрації
 • Memorandum & Articles of Association - Установчий договір
 • Articles of Association - Статут
 • Minutes of First Board Meeting  - Протокол перших зборів учасників
 • Resolution of Shareholders - Резолюція учасників
 • Share Certificate (s) - Сертифікат акцій

ПІСЛЯ РЕЄСТРАЦІЇ LLP ВИ ОТРИМАЙТЕ

 • Certificate of Registration - Сертифікат реєстрації
 • Pre-Incorporation Memorandum of Association - Установчий договір
 • Partnership Agreement - Партнерська угода;
 • Minutes of the First Meeting of Members - Протокол перших зборів учасників;
 • Resolution of Members - Резолюція учасників;
 • 2 Certificates of Capital - 2 сертифікати;

LTD У ВЕЛИКОБРИТАНІЇ

Реєстрація триває 2 дні. Загальний термін надання документів компанії (з урахуванням проставлення апостиля та доставки документів) -2-3 тижні.

ОПОДАТКУВАННЯ

Стандартна ставка податку на прибуток - 26% - застосовується, якщо прибуток перевищує GBP 1 500 000, або компанія не зверталася за одною податковою ставкою. Якщо прибуток не перевищує 300 000 GBP, податок на прибуток складе 20%. Компанії, які займаються міжнародним бізнесом, можуть значно мінімізувати свої податки при використанні агентської схеми.

Якщо компанія у Великобританії торгує з компаніями, зареєстрованими в ЄС, і її оборот перевищує GBP 73 000, то така компанія зобов'язана зареєструватися платником ПДВ та щоквартально здавати звіт по ПДВ.

ЗВІТНІСТЬ І АУДИТ

Всі компанії LTD зобов'язані вести бухгалтерський облік, складати підготовлену звітність до Реєстру Компаній (Companies House) і податкову (HMRC) та проходити аудит. Компанії, визначені як малі, можуть подати прохання про звільнення від проходження аудиту.

Фінансовий рік компанії триває 12 місяців і зазвичай закінчується останнім числом місяця в якому була зареєстрована компанія. Фінансовий рік компанії може бути змінений. Компанія зобов'язана здати звітність протягом 9 місяців з дати закінчення фінансового року.

За несвоєчасну подачу податкового звіту до звіту до Реєстру підприємств, компанії автоматично нараховується штраф. Штрафні санкції за несвоєчасну здачу звіту до Реєстру компаній досить великі і починаються від GBP 150.

ПОДВІЙНЕ ОПОДАТКУВАННЯ

Великобританія є учасником великої кількості договорів про уникнення подвійного оподаткування.

Компанія LTD може скористатися договорами про уникнення подвійного оподаткування при підтвердженні статусу податкового резидента Великобританії і отриманні відповідної довідки з податкової.

Якщо компанія знаходиться у нас на обслуговуванні, ми можемо організувати отримання довідки про податкову резидентність у Великобританії.

НАЗВА КОМПАНІЇ

Найменування не може бути ідентичним вже зареєстрованим назвам.

Перевірити, чи вільна назва, можна перейшовши за посиланням на сайт реєстру компаній www.companieshouse.gov.uk/about/miscellaneous/nameAvailability.shtml.

Слова Insurance, Bank, Chamber of Commerce, Cooperative, Credit Union, Group, Holding, Building Society, Royal та інші можуть бути використані тільки після дозволу відповідного державного органу.

Назва повинна закінчуватися на "Limited" або абревіатуру "Ltd".

СТАТУТНИЙ КАПІТАЛ

Стандартний оголошений статутний капітал - USD 50 000, поділений на акції з номінальною (або без номінальної) вартістю. Статутний капітал може бути виражений в будь-якій валюті. Мінімальний випущений капітал - одна акція з (без) номінальною вартістю.

СТРУКТУРА КОМПАНІЇ

 • Директора компанії: мінімальна кількість - один; повинен бути фізичною особою. Може бути будь-якої національності. Зазвичай директором компанії призначають нерезидента Великобританії. Інформація про директорів компанії публічно доступна.
 • Секретар компанії: не обов'язково (з 2008 року), зазвичай призначається для зручності. Секретар зазвичай бере на себе адміністративні обов'язки в компанії, він може бути будь-якої національності.
 • Акціонери компанії: мінімальна кількість - один. Інформація про акціонерів компанії публічно доступна.

LIMITED LIABILITY PARTNERSHIP (LLP)

Компанія у Великобританії LLP - це юридична особа у вигляді партнерства, яке не є суб'єктом податку на прибуток підприємств.

ОПОДАТКУВАННЯ

Компанії LLP не є суб'єктами податку на прибуток (Corporation Tax). Доходи, отримані LLP, вважаються доходами її учасників, тому оподатковуються на рівні учасників. Учасники LLP зобов'язані декларувати свої доходи в країні, резидентами якої вони є. Таким чином, якщо учасники LLP будуть нерезиденти Великобританії, то LLP не платитиме податки у Великобританії.

ЗВІТНІСТЬ І АУДИТ

Компанія LLP зобов'язана (не залежно від джерел одержуваного прибутку і резидентності своїх учасників):

 • Вести бухгалтерію, готувати щорічні бухгалтерські звіти, проходити аудит у сертифікованого аудитора.
 • Щорічно здавати звіт annual return в реєстр компаній, надаючи загальну інформацію про компанію (про партнерах, реєстраційному адресу, ін.).
 • Щорічно здавати завірений аудитором фінансовий звіт до реєстру компаній та податкової Великобританії.

Компанії, що визначені як «малі» з оборотом не більше GBP 6,5 млн. І підсумковим балансом не більше GBP 3,25 млн., можуть подати прохання, і бути звільнені від обов'язкового проходження аудиту.

Підготовка звітності для власника компанії загрожує лише додатковими витратами і наданням фінансової інформації. Всі клопоти, пов'язані з правильною підготовкою звіту, аудитом і його здачею, бере на себе наша компанія і наші сертифіковані фахівці у Великобританії.

ПОДВІЙНЕ ОПОДАТКУВАННЯ

Компанія у Великобританії LLP не може скористатися договорами про уникнення подвійного оподаткування.

НАЗВА ПАРТНЕРСТВА

 • Не може бути ідентичним або сильно схожим на вже зареєстровані назви.
 • Не може містити слова, що вказують на форму компанії, наприклад, Limited, Unlimited і т.д.
 • Слова "Insurance", "Bank", "Chamber of Commerce", "Cooperative", "Credit Union", "Group", "Holding", "Building Society", "Royal" та інші можуть бути використані тільки після дозволу відповідного державного органу.
 • Має містити закінчення тільки LLP.

СТРУКТУРА LLP

 • Учасники LLP (Members): мінімальна кількість - два; можуть бути фізичними або юридичними особами. Інформація про учасників компанії публічно доступна.
 • Директор і секретар компанії: не передбачені. Їх функції зазвичай виконують учасники LLP. «Уповноважені учасники» (designated members); мінімальна кількість - два. Зазвичай це самі учасники.

LР У ШОТЛАНДІЇ

Реєстрація компанії в Шотландії триває близько 7 робочих днів. Загальний термін надання документів компанії - 2-3 тижні.

ОПОДАТКУВАННЯ ПІДПРИЄМСТВ В ШОТЛАНДІЇ

Компанії SLP не є суб'єктами податку на прибуток (Corporation Tax). Доходи, отримані SLP, вважаються доходами її учасників (партнерів), тому оподатковуються на рівні учасників.

Учасники SLP зобов'язані декларувати свої доходи в країні, резидентами якої вони є, в пропорціях, згідно належних їм часток. Таким чином, якщо партнерами компанії будуть виступати резиденти без податкових зон, Шотландська компанія буде абсолютно безподатковою.

З метою оподаткування, Партнерства заради миру (також як і Англійської LLP) варто уникати проведення операцій з іншими юр. особами, зареєстрованими на території Великобританії.

Компанія LP може отримати номер, але простіше це буде зробити на LLP. У разі реєстрації на VAT, щоквартальна звітність по ПДВ буде обов'язковою.

Шотландська компанія з учасниками - нерезидентами не може отримати сертифікат резидентності в Великобританії (на відміну від Англійської LTD) і відповідно не може скористатися договорами про уникнення подвійного оподаткування.

ЗВІТНІСТЬ ТА АУДИТ

Компанія LP абсолютно законно може НЕ здавати фінансову і податкову звітність якщо:

 • Компанія не веде діяльність на території Великобританії;
 • Учасники компанії не є резидентами Великобританії.

Цей факт набагато спрощує життя клієнта і дозволяє економити гроші і час на підготовку і здачу недешевої звітності.

Статистичний звіт до реєстру компаній подається щорічно і є обов'язковим для всіх компаній.

ЗАКОНОДАВСТВО

Законодавством визначено характеристики, яким має відповідати Обмежене Партнерство в Шотландії. Це такі характеристики:

Обов'язкова наявність мінімум одного Керуючого партнера (General Partner) - несе необмежену відповідальність по всіх боргах і зобов'язаннях фірми;

Наявність мінімум одного партнера з обмеженою відповідальністю (Limited Partner), який під час вступу в партнерство забезпечує внесок у грошовій або іншій формі, не приймає участь в управлінні бізнесом і несе відповідальність за боргами партнерства тільки в межах свого вкладу.

На відміну від компанії Limited, партнерство не має директора і секретаря. Складається з учасників (партнерів), як зазначено вище. Мінімальна кількість партнерів - два. Партнери можуть бути фізичними або юридичними особами, резидентами будь-якої країни. Кількість партнерів не може перевищувати двадцяти.

ПДВ У ВЕЛИКОБРИТАНІЇ

Ставка ПДВ (VAT - value added tax) у Великобританії з 1 січня 2011 року становить 20%. Реєстрація компанії в якості платника податку на додану вартість зобов'язує  до щоквартальної здачі звітів по ПДВ.

Реєстрація платником ПДВ у Великобританії обов'язкове, якщо:

1) оборот компанії за попередні 12 місяців становить або очікується, що складе, GBP 77 000 і більше;

2) або компанія є покупцем товарів, вироблених в інших країнах ЄС.

Компанія у Великобританії також може добровільно отримати номер платника ПДВ, якщо це потрібно для здійснення її бізнесу, наприклад:

1) Коли товар фізично транспортується через ЄС. У цьому випадку номер ПДВ можуть вимагати на митниці і можуть затримати вантаж до отримання цього номера або з'ясування обставин;

2) Коли європейські партнери, які зареєстровані платниками податку на додану вартість, купують товари або послуги у британської компанії-продавця. Якщо при цьому британська компанія-продавець не зареєстрована як платник ПДВ і, відповідно, податок не платить, то податок на додану вартість в повному обсязі стягується з європейської компанії-покупця.

3) Коли компанія хоче отримати відшкодування «вхідного ПДВ». Це стосується тільки товарів, куплених не більше 3 років до реєстрації по VAT, або послуг, наданих не більше півроку до реєстрації. Відповідно, товари і послуги повинні використовуватися для цілей забезпечення власної діяльності, а не подальшої реалізації, а також повинні відображатися в її бухгалтерській звітності і до моменту реєстрації і відшкодування ПДВ перебувати на балансі компанії.

Процедура реєстрації платником ПДВ

Отримання номера ПДВ здійснюється через уповноважений орган у Великобританії -HM Customs and Excise. Процедура може тривати до 3-х місяців. Для реєстрації потрібно заповнити спеціальну форму, відповівши на ряд питань, і підписати її у директора компанії. Перелік питань включає: вид діяльності компанії, інформація про директора (адреса, ІПН), оборот компанії, інформація про потенційних або існуючих партнерів. Бажано надати копії інвойсів або контрактів на доказ того, що компанія веде або планує вести бізнес.

Процес отримання VAT можна умовно розділити на 2 етапи:

 • до податкової подається стандартний перелік документів і форм на реєстрацію ПДВ;
 • в результаті перевірки, в разі виникнення питань, податкова надсилає уточнюючі питання і список додаткових документів.

Підготовка і здача звітів по ПДВ

Реєстрація VAT веде до обов'язкової здачі щоквартальної звітності з податку на додану вартість. Звіти готує сертифікований британський бухгалтер на підставі документів, наданих клієнтом.

Переваги

Лояльні ціни на юридичні послуги

Фіксована вартість

Відсутність додаткових платежів

Своєчасне надання послуг

Виконання судових рішень

Задати питання