Про нас

Як і славна столиця нашої Батьківщини Київ, побудований на семи пагорбах біля величного Дніпра, так і Юридична фірма «UBG» була створена шляхом об’єднання інтелектуальних і матеріальних зусиль семи її партнерів, які мають більш ніж восьмирічний досвід практичної роботи у різноманітних галузях права, що дозволяє нашій компанії надавати широкий спектр високоякісних юридичних послуг у ключових сферах життя та бізнесу.

Партнери фірми координують чітку злагоджену роботу юристів по всім напрямкам надаваних послуг, персонально відповідаючи за їхню якість і кінцевий результат. Застосовуючи такий підхід, ми впевнені, що наші клієнти завжди отримають найкращий правовий захист і релевантні відповіді на свої запитання.

Високі стандарти якості послуг, глибинне знання права, унікальний підхід до кожного клієнта – все це наріжні принципи діяльності фірми та запорука успіху наших клієнтів.

Керуючі партнери

Станіслав Григорович Ліберман

Основним напрямком роботи Станіслава є правовий супровід господарської діяльності  підприємств, укладення господарсько- і цивільно-правових угод, захист прав власності, земельне, житлове, сімейне й трудове право.
Станіслав очолює практику фірми з надання послуг юридичного аутсорсингу.

Петро Леонідович Когут

Петро спеціалізується на сфері публічних правовідносин, законотворчій діяльності та виборчому праві. Має великий досвід розробки законопроектів і проектів інших нормативно-правових актів у різних сферах, підготовки звернень до Конституційного Суду України, а також досвід представництва в органах державної влади та органах місцевого самоврядування всіх рівнів.

Іван Іванович Цанько

Іван веде напрямок фірми з надання послуг щодо організації охорони здоров’я, захисту прав пацієнтів і медичних працівників. Окрім того, спеціалізується на ліцензуванні господарської діяльності у сфері медицини. Є співавтором кількох законопроектів у галузі медицини та фармації.

Олександр Валерійович Івасик

Профілем роботи Олександра є надання комплексних юридичних послуг підприємствам, установам, організаціям та громадянам, що включає в себе надання юридичних консультацій з численних правових питань та аспектів, захист прав юридичних та фізичних осіб в судовому порядку в галузях адміністративного, цивільного та господарського права.