Сімейне право

Скористайтесь безкоштовною юридичною консультацією

Для успішного вирішення сімейних спорів Вам необхідна допомога професійного і досвідченого юриста, який добре знає свою справу.

Адвокати та юристи юридичної фірми «UBG» упродовж восьми років надають професійну допомогу клієнтам під час вирішення сімейних спорів, а тому добре знають свою справу.

Вони займаються вирішенням спорів при розірванні шлюбу (розлучення), поділу майна подружжя, позбавленні батьківських прав, стягненням аліментів, визначенням місця проживання дитини, укладенням та розірванням шлюбних договорів, та іншими сімейними спорами, у тому числі між громадянами України з іноземцями і українцями, які проживають за кордоном, але уклали шлюб в Україні.

Завдяки величезному досвіду наших адвокатів в сфері сімейного права упродовж 2014 року всі сімейні справи були успішно завершені. Це свідчить про те, що юристи нашої юридичної фірми є одними з найкращих фахівців у галузі сімейного права.

Особливістю роботи юридичної фірми «UBG» є не тільки ефективність та оперативність у вирішенні сімейних спорів, а й дотримання суворої конфіденційності у роботі з клієнтами, тому клієнти нам довіряють.

Наші досягнення: 

135 розлучень у судовому порядку

124 справ про поділ майна

78 укладених шлюбних договорів

23 визнаних судом шлюбів недійсними

85% успішно завершених справ

Переваги

Лояльні ціни на юридичні послуги

Фіксована вартість

Відсутність додаткових платежів

Своєчасне надання послуг

Виконання судових рішень

Задати питання