Юридична фірма «UBG» ініціює банкрутство ПрАТ «Страхова компанія «Інкомстрах»

У зв’язку з численними зверненнями до нас фізичних і юридичних осіб ЮФ «UBG» розпочинає збір кредиторських вимог для подання об’єднаної заяви про порушення справи про банкрутство ПрАТ «Страхова компанія «Інкомстрах».
 
Після визнання Страховика банкрутом виплата страхового відшкодування потерпілим буде здійснена за рахунок коштів Моторно-транспортного страхового бюро України (МТСБУ).
 
Виявлення кредиторів буде тривати до 1 березня 2015 року, у зв’язку з чим до цього часу Вам треба буде надіслати на нашу адресу копію рішення суду про задоволення Ваших вимог до Страхової компанії та копію відповідної постанови органу Державної виконавчої служби про відкриття виконавчого провадження за цим рішенням.
 
У випадку подання колективної заяви про порушення справи про банкрутство всі судові витрати будуть розподілені порівну між усіма заявниками, і Юридична фірма «UBG» буде захищати інтереси кожного з них.
 
Таким чином, Ви заощадите свої гроші і свій час на вибір професійного захисника.
 
Більш детальну інформацію Ви завжди  можете отримати, завітавши до нашого офісу за адресою: м. Київ, вул. Артема, 52-Д, офіс 107,
 
або за телефонами: 044-484-37-30, 050-912-67-71, 067-946-36-37.
 
Також найближчими тижнями на нашому сайті з’явиться повна інформація щодо кількості кредиторів і загального розміру вимог. Тож слідкуйте за нашими публікаціями!
                       
Сподіваємося на плідну співпрацю
 
З повагою
 
Директор      ЮФ «UBG»                                                                              Сергій Цапенко